Qenë

Është publikuar nga Isa me datën 10/08/2022 19:22.
Çmimi: 1 €

Shes qenin 11 muajsh rracë sharri i pastert
Asht i diciblinum dhe rojs,i zhvillum
Ska ngran mish të fresket kurr
Posedon pasport me te hjitha vaksinat 4x dhe kokrra kunder paraziteve.
Duhet ta hjeku se udhtoj jasht
Qmim i volitshem shum.