Banesë Zyre me qira te Prishtina e re ??

Është publikuar nga Uvejs me datën 24/05/2022 00:06.
Trego distancën(Prishtinë)

▪️Rruga Elbasani, mbrapa QKUK, me 108 m2, kati 2 me lift funksional, me sistem të ngrohjes qendrore me rrymë, me kushte shumë të mira banimi apo pune, është e pa mobiluar si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️3 Dhoma të gjumit,
▪️2 Banjo,
▪️Ballkon.