Banesë (Studio) me qira në Lagjen e Spitalit??

Është publikuar nga Uvejs me datën 28/05/2022 20:25.
Çmimi: 750 €
Trego distancën(Prishtinë)

▪️Objekti i ri i ''Pozhegu Brothers'', tek objekti ''Froni i Matit'', Rr. Muharrem Fejza, me 75m2, kati 5 me lift funksional, Banesa posedon mobilje dhe invertar të reja. Sistemin e ngrohjes është nën dysheme, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë
▪️dhomë gjumi,
▪️2 banjo
▪️depo,
▪️garazh, dhe
▪️ballkon.