Banesë me qira në Lagjen e Spitalit??

Është publikuar nga Uvejs me datën 27/05/2022 13:05.
Çmimi: 480 €
Trego distancën(Prishtinë)

▪️''Rr. Ukshin Kovaçica'', afër shkolles Pavarsia, me 100m2, kati 4 me lift fuknsional, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi. si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️3 Dhoma gjumi,
▪️2 Banjo
▪️Depo, dhe
▪️Ballkon.