Banesë me qira te Vëllusha??

Është publikuar nga Uvejs me datën 27/05/2022 08:18.
Çmimi: 450 €
Trego distancën(Prishtinë)

▪️Në rrugen Afrim Loxha, afër Shtëpis së Pleqve, me 100 m2, kati 3, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 Dhoma të gjumit,
▪️2 Banjo,
▪️Ballkon.