Banesë me qira në Lagjen e Spitalit??

Është publikuar nga Uvejs me datën 27/05/2022 00:54.
Çmimi: 280 €
Trego distancën(Prishtinë)

▪️Te Super Viva (Pomo) me 90m2 kati 4 me lift funksional, me kushte shumë të mira banimi, eshte e mobiluar ne tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️2 dhome te gjumit
▪️2 banjo
▪️ballkon, dhe
▪️garazh.