Shitet Shtepia ne Arberi - 400M2 dhe 6.41 Ari Obor

Është publikuar nga Agjensioni Prishtina City me datën 14/12/2022 22:05.
Çmimi: 300 000 € 250 000 €
Trego distancën(Prishtinë)

Shitet Shtepia ne Arberi - Kodi 2104

Lokacioni: Arberia 2 Mbi Ministrin e Shendetsise

Siperfaqe: 400 M2

3 Katshe

Renditjet:

- 8 Dhoma Gjumit
- Sallon
- Kuzhin
- Koridor
- 4 Banjo
- 3 Ballkona

Posedon:

- Garazhd per Vetur
- Podrum
- Obor 6.41 Ari

Çmimi €300.000

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com