BANESE ME QERA ME 2 DHOMA GJUMI, TE ELIZA, FUSHE K

Është publikuar nga Dugi me datën 29/05/2022 01:14.
Çmimi: 250 €
Trego distancën(Fushë Kosovë)

Japim me qera banesen Fushë Kosove, rr. Arbëria ne kompleksin Eliza.

Hapësira e banesës është 93 M2.

Banesa ka kete renditje:
- Sallon me kuzhine;
- 2 dhoma gjumi;
- banjo;
- dhe
- Ballkonin.

Gjendet ne katin e katert.

Cmimi i qerase 250 Euro dhe nje muaj depozite/

Kontakto ne:
+38344 433 667
+38349 905 066
+383 44 433 667 vib& whats up

Website: www.agjencionidugi.com

e-mail: dugirealestate@gmail.com

FCB&Insta: Agjencioni Dugi

o.don