SHITET BANESA NE FUSHE KOSVE NE RRUGEN EQREM QABEJ

Është publikuar nga Dugi me datën 26/09/2022 08:43.
Çmimi: 520 €
Trego distancën(Fushë Kosovë)

Shitet banesa ne Fushe Kosove, ne rrugen “Eqrem Qabej”, e punuar nga "Rinesa shpk &Limit project shpk".
Banesa ka hapesire prej 80.8 m2, gjendet ne katin e pare dhe ka kete renditje:
- Sallon dhe kuzhine;
- 2 dhoma gjumi;
- Korridori;
- Banjo;
- Wc;
- Depo dhe
- Ballkoni.
Ka dokumentacion te rregull.

Cmimi: 520 euro M2, i negociueshem.

Kontakti:
Www.agjencionidugi.com
Fcb&Insta: Agjencioni Dugi
044 433 667 dhe 049 905 066
+38344 433 667 viber

o.na