SHITET BANESA ME 3 DHOMA GJUMI TE VIP KIDS, FUSHE

Është publikuar nga Dugi me datën 29/09/2022 10:14.
Çmimi: 115 000 €
Trego distancën(Fushë Kosovë)


Shesim banesen ne Fushe Kosove, ne rrugen “Besa Bese” te VIP Kids ne Fushe Kosove.

Banesa ka hapesire prej 116 meter katror Neto, kurse bruto diku rreth 150 M2, gjendet ne katin perdhese dhe ka kete renditje:

- Sallon me kuzhine;
- 3 dhoma gjumi;
- 1 Banjo;
- 1Wc;
- 2 Depo;
- 2 Korridora dhe
- 2 Ballkone.
Eshte e mobiluar ne teresi, dhe ka dokumentacion te rregullt. Se bashku me banesen vjen edhe garazha per veture me hapesire perj 13 M2.

Cmimi: 115,000 euro (njeqind e pesembeshjete mije)

Per çdo informate, ju lutem na kontaktoni:

www.agjencionidugi.com
Fcb&Insta: Agjencioni Dugi

044 433 667
049 905 066
vib&Whats Up: +383 44 433 667

o.mir