SHITET BANESA E MODELI TE EMONA NE RRUGEN “Dardani

Është publikuar nga Dugi me datën 28/05/2022 14:41.
Çmimi: 650 €
Trego distancën(Fushë Kosovë)

Shesim banesen ne Fushe Kosove, ne rrugen “Dardania”, perballe Emones, objekti 36. Ndertues eshte kompania Model Sllovenia.

Banesa ka hapesire prej 85.14 meter katror, gjendet ne katin e tete (8) dhe ka kete renditje:

- Sallon me kuzhine;
- Dy dhoma gjumi;
- Banjo;
- Korridor dhe
- 2 Ballkone.
Eshte e mobiluar, dhe ka dokumentacion te rregullt.

Cmimi me mobile: 650 euro M2

Per çdo informate, ju lutem na kontaktoni:

www.agjencionidugi.com
Fcb&Insta: Agjencioni Dugi

044 433 667
049 905 066
vib&Whats Up: +383 44 433 667

o.as