BANESE ME QIRA NE RRUGEN “28 Nentori” NE FUSHE KOS

Është publikuar nga Dugi me datën 28/05/2022 09:29.
Çmimi: 200 €
Trego distancën(Fushë Kosovë)

Lëshoj banesen me qera në Fushë Kosovë, ne rrugen “ 28 Nëntori”.
Ndërtues eshte kompania Mendi, ka hapesire prej 60m2.

Banesa eshte teresisht e mobiluar, me mobile te reja.

Gjendet ne katin e dytë dhe ka këtë rënditje:

- sallon e kuzhinë
- dhome gjumi
- banjo
- ballkon dhe
-korridori.

Cmimi: 200 euro

Per çdo informate, ju lutem na kontaktoni:

www.agjencionidugi.com
Fcb&Insta: Agjencioni Dugi

044 433 667
049 905 066
vib&Whats Up: +383 44 433 667

O.nev