BANESË E RE ME QIRA TE AMBULLANTA-MIHAL GRAMENO

Është publikuar nga DUGI me datën 11/09/2022 19:52.
Çmimi: 200 €
Trego distancën(Fushë Kosovë)

Banesë me qera te lagja Mihal Grameno, rr. 28 Nëntori, ngat Ambullantës ne Fushe Kosove.

Banesa eshte e mobiluar me mobilje të reja, gjendet ne katin e 2të.

Ka hapesire prej 60 M2 dhe ka kete renditje:

- Sallon me kuzhine;
- Dhome gjumi;
- Banjo;
- depo dhe
- Ballkon.

Cmimi eshte 200 euro + deppzita!

Kontakto ne:
+38344 433 667
+38349 905 066
+383 44 433 667 vib& whats up

Website: www.agjencionidugi.com
e-mail: dugirealestate@gmail.com
FCB&Insta: Agjencioni Dugi

o.nev