SHITET BANESA 75.18m2 , Kati V

Është publikuar nga Real Estate Agency me datën 16/10/2021 13:12.
Çmimi: -
Trego distancën(Ferizaj)

Shitet banesa, në zonën e Ferizaj, në rrugen Halim Spahia, Objekti Vizioni S.
Informacion mbi Banesen:
• Kati i 5
• Sipërfaqja e banesës 75.18m2.

Banesa disponon:
• Sallonin e Ndenjes/Kuzhinë
• Mobiluar
• 1 / Dhomë të gjumit
• 1/Tualeti
• 1/Banjo
• 1/Depo(shpajz)
• Shpërndarje me korridor
• Ballkoni


Cilësime të tjera:
• Nuk eshte hipotekë, dokumentaciont në pronësi Shqiptar
• Ka Ashensor
• Kamera të siguris
• Hapësir parking të përbashkët.
• Banesa ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.

Për ta vizituar na kontaktoni!

Ndërmjetsues i autorizuar:
REAL ESTATE AGENCY
Mob: 048565007
Email: real.estateagencyy@gmail.com
Adresa: Rr.Remzi Hoxha pn,Ferizaj