LOKAL ME QIRA 54M2

Është publikuar nga Real Estate Agency me datën 10/08/2022 22:45.
Çmimi: 350 €
Trego distancën(Ferizaj)

Jepet me Qira, Ambient, (Lokal-) në zonën e Ferizaj, në rrugën 2 Korriku.
• Kati 1- Me sipërfaqe të brendshme prej 54m2.
• Punime gipsi, Sistem aspirimi dhe kondicionimi.
• Disponon dokumentacion të rregullt për kontratë
• Lokacion i favorshëm, buzë rrugës kryesore.
• Parking të mjaftushem
• Sistemi i ujit dhe rrymës 24h
• Ambienti i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi ( Market, call center, depo farmaceutike, zyre, etj)
• Mundësi ideale investimi.

Për ta vizituar na kontaktoni!
Ndërmjetsues i autorizuar:
REAL ESTATE AGENCY
Mob: 048565007
Email: real.estateagencyy@gmail.com
Adresa: Rr.Remzi Hoxha pn,Ferizaj