SHES BANESEN NË ULQIN-OSE E NDRROJ ME BANESE NE F

Është publikuar nga Dugi me datën 27/05/2022 22:36.
Çmimi: 58 000 €
Trego distancën(Fushë Kosovë)

Shes Ose ndrroj me banese ne Fushe Kosove, banesen e cila gjindet ne Ulqin, ma sakt tek Stacioni i autobusave. Banesa ka 56m2 BRUTO, (NETO i ka 51m2), gjindet në katin e 4 me lift dhe eshte ne vend shumë te pershtatshem, ne zemer te Ulqinit.
Eshte e pajisur me fletposteduese, eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje:
Sallon me kuzhine;
Dhome gjumi;
Banjo;
dhe 2 ballkona.
Ka pamje ne Lindje.
Ne oborr ka vend per parkim, hyrjen e ka me rampë!
Banesa ka dy klima ne dy dhomat.

Cmimi eshte 58000 euro komplet me mobilje!

Për info shtesë, kontakto:

044 433 667
049 905 066
+38344 433 667(whatsApp & Viber)
Www.agjencionidugi.com
Fcb&Insta: Agjencioni Dugi
O.bu