SHES BANESEN E TREGTISE TE FRUTARIA-2 dhoma gjumi

Është publikuar nga Dugi me datën 25/05/2022 19:34.
Çmimi: 52 000 €
Trego distancën(Fushë Kosovë)

Shitet banesa ne Fushe Kosove, lagja “Dardania”, rruga “Abedin Sogojeva”, te kopshti Eda.

Banesa eshte ndertim i kompanise Tregtia ka 75m2 NETO, (BRUTO i ka mbi 88m2) në katin e 2 me lift dhe eshte ne vend shumë te pershtatshem.

Eshte e paisur me fletposteduese dhe ka kete renditje:

- Sallon me kuzhine;
- Dy dhoma gjumi;
- Banjo;
- wc
-Korridor dhe ballkon.

Ka pamje ne perendim.

Ne oborr ka shume vend per parkim, hyrjen e ka banesa kah kopshti Eda!

Cmimi eshte 52000 euro komplet me mobilje!

Për info shtesë, kontakto:

044 433 667
049 905 066
+38344 433 667(whatsApp & Viber)
Www.agjencionidugi.com
Fcb&Insta: Agjencioni Dugi

O.lil