SHITET BANESA NE FUSHE KOSOVE, RRUGA “DARDANIA”, 2

Është publikuar nga Dugi me datën 09/09/2022 20:31.
Çmimi: 44 000 €
Trego distancën(Fushë Kosovë)

Shesim banesen ne Fushe Kosove, ne rrugen “Dardania”, te furra Graniti. Banesa do te jete e gatshme per banim ne fund te muajit tetor 2021. Ndertues eshte kompania Model Sllovenia.

Banesa ka hapesire prej 75 meter katror, gjendet ne katin e pare dhe ka kete renditje:

- Sallon me kuzhine;
- Dy dhoma gjumi;
- Banjo;
- Shpajz;
- Korridor dhe
- Ballkon.
Cmimi i baneses eshte 44.000 euro

Per çdo informate, ju lutem na kontaktoni:

www.agjencionidugi.com
Fcb&Insta: Agjencioni Dugi

044 433 667
049 905 066
vib&Whats Up: +383 44 433 667
O.re