Banesë me qira në Lakrishte, te Nartel Center??

Është publikuar nga Monopol Patundshmeri me datën 27/09/2021 14:09.
Çmimi: 500 €
Trego distancën(Prishtinë)

▪️Çmimi: 500€💶
▪️Çmimi: 600€💶 Me të gjitha shpenzimet e përfshira.

▪️Me 85m2, kati 15 me lift, me sistem te ngrohjes qendrore me rrymë, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 Dhoma të gjumit,
▪️Banjo,
▪️Ballkon.

044 599 989 + Viber +WhatsApp
048 599 989