FACTORIAL-Shitet Banesa 106.80 M2 me Garazhe

Është publikuar nga FACTORIAL me datën 05/08/2022 22:51.
Çmimi: 58 000 €
Trego distancën(Ferizaj)

🏙Qyteti-Ferizaj
🏢Shitet Banesa 106.80 M2 në Ferizaj
🏗Ndertuesi:Unioni Invest
📍Rr.Sali Çeku
🌲Parki gjelberues,kendi i lojrave per femije
🚘Grazhe dhe Parking per secilen Banes
🧹Mirembajtje 24 ore.
🏢Banesa eshte e Gatshme me Garazh
✔️Renditja e Baneses:
🔸Salloni Kuzhina🔹
🔹3Dhoma Gjumi🔸
🔸Banjo+Wc 🔹
🔹Terasa🔸
🔸Depo🔹
🔸Koridori🔹
☎️+38343551709
FACTORIAL