PC DELL i5-3550 3.3GHZ 8GB RAM

Është publikuar nga Argjend me datën 26/09/2021 18:36.
Çmimi: 220 €
Trego distancën(Prishtinë)

Shes 3 PC DELL komplet si ne foto!
Jane perdorur shume pak(3 muaj), i kam blere vet dhe montuar vet, punojne shume mire dhe jane shume te shpejte! Arsyeja e shitjes, rilokimi!

Perfomancat e tyre jane: CPU i5-3350 3.3GHZ, 8GB RAM memorie, 128GB SSD disk!

Mund te perdoren per pune, dizjane-photo editing, mesime, apo edhe gaming, standard (psh. deri tek Counter Strike Global Offensive - CS GO)

PC me shtepize dhe monitor e tastjere, shitet per 220 euro.
Tavolina per kompjuter dhe karriga ergonomike 115 euro.
Degjojset 10euro!
Ndersa nese mirren se bashku, behen zbritje te arsyeshme sipas marreveshjes!
Kontakt, vib/whatsup! Lokacioni Prishtine, por edhe Podujeve!