Banesë me qira në Lagjen e Spitalit ??

Është publikuar nga Monopol Patundshmeri me datën 27/09/2021 22:25.
Çmimi: 250 €
Trego distancën(Prishtinë)

▪️me 56m2, kati 7 me lift, me sistem të ngrohjes qendrore me rrymë, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërsi, si dhe ka këtë renditje:
▪️ Dhomë dite me kuzhinë
▪️ dhomë e gjumit,
▪️ banjo, dhe
▪️ ballkon.

044 599 989 + viber +WhatsApp