Banesë me qira në Rrugen B, objekti Royal??

Është publikuar nga Monopol Patundshmeri me datën 25/09/2021 08:30.
Çmimi: 350 €
Trego distancën(Prishtinë)

▪️Afër Viva Freshit, te barnatoret, objekti i Royal-it, kati parë, me 92 m2, me termokos, me kushte shumë të mira banimi eshte komplet e mobiluar, si dhe ka këtë renditje:

▪️ Dhomë e ditës me kuzhinë,
▪️2 Dhoma e gjumit,
▪️ Banjo, dhe
▪️ Ballkon.

044 599 989 + viber +WhatsApp