SHITET OPEL CORSA

Është publikuar nga Granit me datën 29/03/2022 15:29.
Çmimi: 3 500 €
Trego distancën(Mitrovicë)
Viti: 2005 Kilometra: 1
Karburant: Naftë Marrshi: Manual

SHITET OPEL CORSA 1.3 Disel
Manual 5+R Shpejci, Viti i prodhimit 2005
Posedon:
- Klimë funksionale
- Xhama elektrik
- Centrall
- Radio cd mp3
- Komanda n’timon
- Dy qelsa
- E servisuar
- Shpenzime minimale 4 litra 100 km
- Gomat e dimrit me bandasha
- Xhamat e zi fabrikisht ne librez, mirpo per momentin ka normal.
VETURA NUK KA NEVOJ PER INVESTIME, NUK KA HIPOTEK DHE PERKTHEHET MENJËHER .

Info: Shkruaj viber G.P (+383) 045 677 512