Shitet shtëpia 300m2 në 33 ari F. Vrellë Lipjan

Është publikuar nga Agjensioni Dion me datën 21/02/2024 16:17.
Çmimi: 300 000 € 300 000 €

Shitet shtëpia 3 katshe 300m2, në 33 ari truall në fshatin Vrellë, Komuna e Lipjanit. Shtëpia është komplet e mobiluar, posedon bodrumin dhe garazhen, ka pozitë shumë të mirë për jetesë, hapësirë të organizuar mirë, sistem të kamerave, ambient të qetë dhe oborr me gjelbrim. Ka nxemje qendrore me dru, pelet dhe rryme me radiatora. Ka këtë renditje hapësirash:
KATI PARË
- salloni, kuzhinë e trapezari ndaras, banjo, koridor
KATI I DYTË
- 4 dhoma të fjetjes, banjo, koridori, terasa
NËNKULMI
- atele
Çmimi është 300.000 euro, çmimi i diskutushëm.

Agjensioni DION
www.dion-ks.com
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com