Ofertë për Apple iPhone 11, 11 Pro dhe 11 Pro Max

Është publikuar nga VTECH ELECTRONICS EUROPE PLC me datën 24/11/2020 15:37.
Çmimi: 650 €
Trego distancën(Artanë)

Ofertë për Apple iPhone 11, 11 Pro dhe 11 Pro Max për shitje me shumicë çmimi.

Ne kemi ofertë për të gjithë Apple iPhone, Samsung Galaxy dhe çdo produkt tjetër Elektronikë.

Ne shesim produkt me shumicë Elektronikë në përgjithësi.

Ne shesim të dyja produktin e ri / të përdorur dhe kemi ofertë si për shitje me pakicë / shumicë ashtu edhe për individët.

Produktet e disponueshme janë renditur më poshtë:

Apple iPhone, Samsung Galaxy, LG, Sony Xperia, OnePlus, Nokia Pixel, NOKIA, Huawei, CAT, HTC, Lenovo, Xiaomi, Videokamera, Lentet e kamerave, Lojtaret Portative, Tableta, Tab, Airpods, Apple Mac Mini, LapTop, NoteBook, Msi, PC, Lodra Baby, PlayStation, GoPro, TV, Frigorifer, Kafe, SodaStream, Cisco Switch, MSI GeForce dhe Watch.

Me përvojën tonë, ne jemi shumë të përqendruar në nevojat e klientëve tanë dhe ofrojmë produkt dhe shërbim me cilësi të shkëlqyera.

Të gjitha prodhimet tona janë të mbyllura plotësisht në kutinë dhe paketën origjinale të fabrikës.

I gjithë produkti ynë është i mbyllur i mbyllur në kuti vjen me 1 vit garanci ndërkombëtare dhe gjithashtu 3 muaj politikë kthimi - 100% Produkte origjinale. Zbritje e arsyeshme për blerjen e më shumë se 5 njësive.

Ne ofrojmë zbritje për urdhërat e shumtë ... Merrni zbritje 20% nëse blini 10 copë e më lart. Mimi përfshin tarifa postare.

MBROJT FREESIS FREE FALAS / Mbrojtësi i ekranit FALAS dhe 100% Garancia shtëpiake e garantuar në mbarë botën.

Si një ndërmarrje biznesi me reputacion, ne pranojmë pagesa nga Transferimi i Bankës së Huaj, Bitcoin, TRANSFERWISE. Ne shesim me çmime me shumicë për shitësit dhe individët.

Dorëzimi bëhet direkt në pragun tuaj nga kompania e Transportit: Dy ditë përmes-FedEx, Dy ditë përmes-DHL, Dy ditë përmes-UPS.

Shitësit me pakicë dhe individët na kontaktojnë përmes:

E-mail: vtechelectronicseurop77@gmail.com
Skype: vtechelectronicseurop77
Emri: Radomil Walczak