Gjera per femije

Është publikuar nga Astrit me datën 31/01/2022 09:30.
Çmimi: 320 €
Trego distancën(Gjakovë)

Shiten gjerat per bebe e deri ne 4 vjeq te shfrytezueshme .
Kreveti maksikozi karroca korita bashke me kemb mbajtse te saj per larjen e bebes e cila ka edhe termometer ne te .
Jane shume pak te perdorura dhe jan te ruajtura .
Whats app viber +38344915581