BMW

Është publikuar nga Linda me datën 26/09/2021 20:03.
Çmimi: 10 800 €
Trego distancën(Prishtinë)
Viti: 2009 Kilometra: 230 000
Karburant: Naftë Marrshi: Automatik

BMW X3 Drive Panorame

- Automatic tiptronic, 130kuaj/fuqi
- TV screen display
- Sensor parkimi
- Ulese lekure dhe dizajn i veqante
- Panorama view
- ABS
- 4 goma rezerve te dimrit te reja, te blera ne dhjetor 2019
- Viti i prodhimit 2009
- Regjistrimi i pare ne Kosove
- Liber servisi dhe cdo servise i bere me kohe ne garazhe te BMW
- 230000 kilometra te kaluara

Tel 044604001