Ofertë për Apple iPhone 11, 11 Pro dhe 11 Pro Max

Është publikuar nga GLOBAL ELECTRONICS LIMITED me datën 15/10/2021 23:58.
Çmimi: 650 €
Trego distancën(Artanë)

Ofertë për Apple iPhone 11, 11 Pro dhe 11 Pro Max për shitje me shumicë çmimi.

Ne kemi ofertë për të gjithë produktin Apple iPhone / Apple, Samsung Galaxy dhe çdo produkt tjetër Elektronikë me çmim shumicë.

Ne shesim shumicë produkt Elektronikë në përgjithësi.

Ne shesim të dyja produkt të ri / të përdorur dhe ne ofrojmë të dy me pakicë dhe shumicë.

Këtu është lista e produkteve që kemi për shitje më poshtë:

Apple iPhone, Samsung Galaxy, LG, Sony Xperia, OnePlus, Nokia Pixel, NOKIA, Huawei, CAT, HTC, Lenovo, Xiaomi, Videokamera, Lentet e kamerave, Lojtaret Portative, SmartPonët, Tabletat, Tab, Airpods, Apple Mac Mini, LapTop, NoteBook, Msi, PC, Lodra për Fëmijë, PlayStation, GoPro, TV, Frigorifer, Krijues kafeje, SodaStream, Cisco Switch, MSI GeForce dhe Watch.

Me përvojën tonë, ne jemi shumë të përqendruar në nevojat e klientëve tanë dhe ofrojmë produkt dhe shërbim me cilësi të shkëlqyera.

Të gjitha prodhimet tona janë të mbyllura plotësisht në kutinë dhe paketën origjinale të fabrikës.

Dorëzimi bëhet drejtpërdrejt në pragun tuaj nga Kompania Transportuese: Dy ditë përmes-FedEx, Dy ditë përmes-DHL, Dy ditë përmes-UPS.

Ne ofrojmë shitjen me shumicë dhe pakicë më të mirë në internet dhe ju sigurojmë kënaqësi 100% dhe gjithashtu shesim me çmime me shumicë për shitësit dhe individët.

Të gjitha me garancinë e fabrikës dhe politikën e kthimit të parave të dhëna gjithashtu.

Ne pranojmë pagesa me PayPal dhe BANKA TRANSFERIMIN ose TRANSFERWISE

Për më shumë informacion në lidhje me produktin tonë, mund të na kontaktoni përmes:

E-mail: vtechelectronicseurop77@gmail.com
Skype: vtechelectronicseurop77
Emri: Radomil Walczak