Shitet shtëpia 220m2 ne 4 ari në Fushë Kosovë

Është publikuar nga Agjensioni Dion me datën 23/09/2023 08:32.
Çmimi: 185 000 € 190 000 €
Trego distancën(Fushë Kosovë)

Shitet shtëpia 220m2 në 4 ari truall në Fushë Kosovë. Gjendet prapa Teb Bankës te rrethi 350m larg Bankës.Shtëpia është e re, ka pozitë shumë të mirë në lagje, ambient të qetë dhe me gjithë infrastrukturën e nevojshme, me hapësirë të organizuar shumë mirë, ofron komoditet të lartë, nxemje qendrore, oborr të rregulluar dhe rrethojë. Shtëpia është e mobiluar dhe ka këto hapësira:
Kati i parë:
- sallon i madh,
- kuzhina e kompletuar
- 3 dhoma gjumi
- depo
- banjo
- koridor
Kati i dytë:
- sallon
- kuzhina
- 2 dhoma gjumi
- depo
- banjo
- koridor
Të gjitha materialet e përdorura janë të cilësisë së lartë.
Çmimi me mobile 185.000 euro. Çmimi pa mobile 180.000 euro.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 293 881, 048 293 881,
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion