ZTE Blade A452 Dual SIM Czarny

Është publikuar nga Artan me datën 08/10/2021 21:13.
Çmimi: 50 €
Trego distancën(Ferizaj)

ZTE Blade A452 është një smartphone unik i pajisur me një bateri të fortë ndërsa mban një strehim tejet të paktë. Karakteristikat e tij përfshijnë një aparat fotografik 8 megapiksel me funksionin e ndërhyrjes deri në 13 megapiksel, mbështetje DualSIM dhe një modul të shpejtë LTE.
Një bateri vërtet e fortë

Bateria me një kapacitet deri në 4000 mAh, ju Falë një baterie të tillë të fuqishme, smartphone ka funksionin e ngarkimit të pajisjeve të tjera elektronike si smartphone të tjerë.
T DHNAT THEMELORE
Prodhuesi ZTE> Telefonat inteligjentë ZTE
Blade A452
Ngjyra e Zezë> Telefonat e zi
RAM 1 GB> Smartphone 1 GB RAM
8 GB memorje të brendshme
Versioni i softuerit 5.1 Lollipop
Sistemi operativ Android> Smartphone Sistemi Android
Opsione SIM SIM të dyfishtë
Lloji i kartës SIM microSIM
Lloji i kartës së kujtesës
microSDXC,
microSDHC
microSD
Telefonin është pěrdorur shumë pak edhe asht ne gjendje të rregullt