Lenovo Yoga C930

Është publikuar nga Miller me datën 29/08/2021 20:46.
Çmimi: 1 100 €
Trego distancën(Leposaviq)

Markë e re Lenovo Yoga C930
Ekrani: 13.9 inç, 3840 x 2160 px, IPS, prekje, me shkëlqim
Procesori: CPU Intel Kaby Lake-R Core i7-8550U
Video: Intel UHD 620
Kujtesa: 16 GB DDR4 (e bashkuar)
Magazinimi: 1 TB SSD M.2 NVMe - Samsung PM981
IO: AC pa tel (Intel 9260), Bluetooth 4.2
Portet: 1x USB-A 3.0, 2x USB-C 3.1 me Thunderbolt 3, mikro / kufje
Bateria: 60 Wh, 65 Wh ngarkues
OS: Windows 10
Madhësia: 322 mm ose 12.68 "(w) x 227 mm ose 8.94" (d) x 14.9 mm ose 0.59 "(h)
Pesha: 3.1 lbs (1.4 kg) + 0,77 lbs (.35 kg) karikues dhe kabllo, versioni i BE
Ekstra: Tastierë me dritë të bardhë, sensori i gjurmëve të gishtërinjve, Webcam HD me mbulesë fizike, folësit quad DolbyAtmos