House for rent

Është publikuar nga Dani me datën 06/06/2020 03:29.
Çmimi: 700 €
Trego distancën(Prishtinë)

Jepet shtepija me qira rruges per te rrethi Cagllavices afer SPAR market. Shtepja ka 6 ari obor me plot pisha mali dhe me plot ajer te paster. Shtepija eshte totalisht e renovuar dhe e mobiluar me nje prject te vencant. Per me teper shikoni foto