Shitet

Është publikuar nga Selim me datën 17/05/2021 12:46.
Çmimi: 48 000 €
Trego distancën(Fushë Kosovë)

Shitet Banesa 3 Dhoma , ne Fushe Kosove. gjendet perball Mob-in ne Rrugen Kryesore per Peje, banesa eshte ne Objektin e Viva Fresh , afer Shkolles Mihail Grameno , Banesa eshte ne Katin 3 , dhe ka kete renditje:
2 Dhoma Gjumi me madhesi te njejt 4X3.1 , Salloni me Kuzhin 7,5X4,5m ,ballkon, shpajz ,Korridor dhe Banjo.
Banesa eshte e ndertuar para 6 Vitesh dhe Eshte me list Poseduese ne Emrin tim.eshte e renovuar dhe dekoruar me stil te veqante, per kete do te bindeni kur ta Vizitoni.Ka klim, balkon te rrethuar me Gjama,
Qmimi i Banese pa Mobilie eshte 48000 Euro, kurse me mobilie Komplet
Qmimi eshte 53000 Euro.
Ju mirepresim Faleminderit