Shitet Touran

Është publikuar nga Armend me datën 14/09/2019 23:18.
Çmimi: 6 500 €
Trego distancën(Ferizaj)
Viti: 2004 Kilometra: 270 000
Karburant: Naftë Marrshi: Automatik

Shitet Touran me ngjyr meltalike Tourani eshte ne gjendje perfekte dhe shume i ruajtu si jasht ashtu dhe mbrenda Te gjitha Serviset i ka te kryera posedon dhe librin e servisimeve Posedon Klim Airbag Gjama Elektroni etj Fellne me goma te veres dhe fellne me goma te dimrit Qmimi 6500 i diskutueshem Mundeni te kontaktoni ne numrin e telefonit 045579205