Shitet Shtëpia 260m2 në 5 ari truall në Çagllavicë

Është publikuar nga Agjensioni Dion me datën 09/12/2019 08:25.
Çmimi: 140 000 € 140 000 €
Trego distancën(Prishtinë)

Shitet Shtëpia 3 katëshe, 260m² në 5 ari truall, mbrapa Autosallonit Sherreti. Shtëpia është e re, ka pozitë shumë të mirë në lagje, ambient të qetë dhe infrastrukturën e nevojshme, me hapësirë të organizuar mirë ofron komoditet të lartë, nxemje qendrore dhe kamin, oborr të rregulluar dhe rrethojë. Shtëpia ka këto hapësira:
Kati i parë:
- garazha, salloni, kuzhina me trapezari, 1 dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe depo
Kati i dytë:
- 3 dhoma gjumi, 2 banjo, koridor, ballkon
Çmimi është 140.000 euro.

Agjensioni Dion në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063,
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956