??Shitet banesa 94.51m2 ne katin 5-6 dhe 7-të ne R

Është publikuar nga HOLDING me datën 26/09/2020 11:48.
Çmimi: 950 €
Trego distancën(Prishtinë)

⭕️Shitet banesa 94.51m2 ne katin 5-6 dhe 7-të ne Rrugen B
Banesa posedon :
⭕️-Sallon
⭕️-Kuzhine
⭕️-2 dhoma gjumi
⭕️-2 Banjo
⭕️2 Ballkona

⭕️Çmimi 950 euro per m2


Per te kerkuar banesa, shtepi, troje ose ckado qe ka te beje me pronat qe ne i posedojme , ne kolonen Cfare Kerkon [ ] Shtyp HOLDING

Faleminderit per besimin tuaj !

Me respekt ,
AGJENSIONI PËR PATUNDSHMËRI - HOLDING -
email-i agjensioniholding@gmail.com
httpsm.facebook.comagjensioniholding
tel +37744521055 &
+37744595979