Shiten 3 Banesa ne Mat - Kompleksi ERTA

Është publikuar nga Agjensioni Prishtina City me datën 11/12/2019 10:41.
Çmimi: 770 €
Trego distancën(Prishtinë)

Shiten 3 Banesa ne Mat - Kodi 1347

Lokacioni: Rr. Isa Kastrati Afer Shkolles Millenium

BANESA Nr 1:

Siperfaqe: 81.9 M2 - KATI 1

Renditjet: - 2 Dhoma Gjumit, Sallon me Kuzhin, Banjo, Shpajz, Ballkon

BANESA Nr 2:

Siperfaqe: 75.2 M2 - KATI 3

Renditjet: - 2 Dhoma Gjumit , Sallon me Kuzhin, Banjo, Wc, Ballkon

BANESA Nr 3:

Siperfaqe: 48.6 M2 - KATI 4

Renditjet: - Dhom Gjumit , Sallon me Kuzhin, Banjo, Ballkon

Objekti Posedon:

- Ndertohen 8 Objekte
- Objektet Ndertohen me nga 5 Kate Banimi
- 70% Hapsir Gjelberuese
- Instalime elektrike të programuara me kartel
- Izolim cilesor akustik dhe termik
- Nivelizim dy shtresore
- Dritare cilesore Gjermane te markes Sallamander
- Gypa te kanalizimit silente (te pa zhurmshem)
- Fontana moderne te wc te markes Grohe
- Video dhe voice phone
- Distance ne mes te objekteve
- Sigurim te objekteve 24 ore
- Parkingje te shumta private dhe publike
- Park dhe pushimore me ndriçim tere kohen
- Kend te lojerave per femije
- Hapesira rekreative per te rritur
- Vezhgimi i Kompleksit me kamera dhe alarme te sigurise
- Uje te pijes 24 ore
- Furnizim te rregullt me energji elektrike 24 ore
- Qasje e shpejte ne qender te Prishtines
- Banesat kane Pamjen Lindje - Perendim

Çmimi €770 M2

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com