SHITET SHTEPIA

Është publikuar nga Blend me datën 03/12/2019 08:12.
Çmimi: 320 000 €
Trego distancën(Prishtinë)

Shitet shtepija ne veternik afer bau marketit ne lagjen okra
Shtepija ka rreth 400m2 dhe me 4.21 ari truall
Ajo osht e mobilur ka nxemje qendrore
Oborri eshte i rregulluar me se miri

045 610 511 045 610 512