Shitet shtepia ne Prishtine

Është publikuar nga G me datën 11/12/2019 02:03.
Çmimi: -
Trego distancën(Prishtinë)

shitet shtepia urgjent ne lagjen Kodra e Trimave me çmim super te volitshem, shtepia eshte dy kateshe, ka 200m2
4 dhoma gjumi, 2 banjo, sallon, kuzhin, shpajz, taras dhe garazhd