Shitet banesa e mobiluar ne Dardani - Te Santea

Është publikuar nga Shemsi me datën 13/09/2019 21:14.
Çmimi: -
Trego distancën(Prishtinë)

Sallon, Kuzhine, Dhome, Banjo, Ballkon, Koridor
Siperfaqja: 62m2
Kati: 9
Ngrohja: Termokos

Lifti ne gjendje te rregullt, dera e hyrjes me kartele dhe interfon


Shitet banesa e mobiluar ne Dardani - Te Santea - afer rruges bill clinton - rruga xhemajl mustafa