Banese me qera ne Dardani - Te Santea

Është publikuar nga Shemsi me datën 19/01/2020 22:06.
Çmimi: 300 €
Trego distancën(Prishtinë)

Sallon, Kuzhine, Dhome, Banjo, Ballkon, Koridor
Siperfaqja: 60m2
Kati: 9
Ngrohja: Termokos
Qmimi: 300€

Lifti ne gjendje te rregullt, dera e hyrjes me kartele dhe interfon

Banese me qera ne Dardani - Te Santea - afer rruges Bill clinton
Banese me qira ne Dardani - Te Santea - afer rruges Bill clinton