VW PASSAT 2.0 TDI 1 BREGASNO 2006 3MUJ RKS

Është publikuar nga /// me datën 18/08/2019 23:00.
Çmimi: 5 350 €
Trego distancën(Prishtinë)
Viti: 2006 Kilometra: 227 000
Karburant: Naftë Marrshi: Manual

Shes Passat 2.0 TDI viti fund 2005.
Vetura eshte me 1 bregasno ka te nderruar zamajc korp lamell ulje dhe filtera.
Vetura posedon: Klimatronik funksional,Navi,Karrika me nxemje,Xhama elektronik,pasqyre elektronike dhe me nxemje etj.
Qmimi pak i diskutushem
Kontakto 045 577 222 ose viber +383 45 577 222