Suzuki V-Strom DL650 2004

Është publikuar nga Xhelal Bajrami me datën 03/07/2020 20:22.
Çmimi: 2 999 € 2 850 €
Trego distancën(Ferizaj)

Motor Suzuk V-Stromi 650cc viti 2004, i ardhur nga Zvicra ne gjendje shume te mire pune, serviset e kryera, regjistrim dhe 1vjet. Per info shtes kontakt 044121895 dhe viber +38344121895. Ndrrim nuk bejm faleminderit Xhelali. Qmimi 2999€