Shitet shtepia ne Prishtine

Është publikuar nga G me datën 13/06/2020 17:00.
Çmimi: -
Trego distancën(Prishtinë)

Shtepia gjendet ne lagjen Kodra e Trimave dhe ka 200m2, ka 4 dhoma gjumi, 2 banjo, kuzhin, sallon, shpajz, taras dhe garazhd