Garsonjerk me Qira ne Lagjen e Muhaxherve

Është publikuar nga Agjensioni Prishtina City me datën 20/05/2019 00:46.
Çmimi: 200 €
Trego distancën(Prishtinë)

Garsojerk me Qira ne Lagjen e Muhaxherve - Kodi 0978

Lokacioni: Afer Hotel Afa

Siperfaqe: 40 M2

Kati 2

Renditjet:

- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Koridor

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Lift
- Uj 24 H
- Mirembatje te Hymjes

- Salloni eshte i perbashket me kuzhin dhe posedon 2 shtreter.

Çmimi €200

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com