Shitet shtepia ne Prishtine

Është publikuar nga G me datën 01/06/2020 05:03.
Çmimi: 85 000 €
Trego distancën(Prishtinë)

Shitet shtepia ne lagjen Kodra e Trimave, ka 4 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 sallon, kuzhin, taras, shpajz dhe garazh.