Shitet shtepia ne Prishtine

Është publikuar nga G me datën 08/12/2019 22:36.
Çmimi: -
Trego distancën(Prishtinë)

Shitet shtepia ne Prishtine eshte dy kateshe, ka 4 dhoma te fjetjes, 2 banjo, kuzhin, sallon, shpajz, garazh dhe taras.