Shitet Shtëpia 370m2 në 5.50 ari truall në Bërnicë

Është publikuar nga Agjensioni Dion ne Prishtine me datën 08/12/2019 07:48.
Çmimi: 155 000 € 155 000 €
Trego distancën(Prishtinë)

Shitet Shtëpia 2 katëshe 370m² në 5.50 ari truall mbrapa Autoservisit Muqiqi në Bërnic të Epërme. Shtëpia është e re, ka pozitë shumë të mirë në lagje, ambient të qetë dhe me gjithë infrastrukturën e nevojshme, me hapësirë të organizuar shumë mirë, ofron komoditet të lartë, nxemje qendrore dhe kamin, oborr të rregulluar dhe rrethojë. Shtëpia është e mobiluar dhe ka këto hapësira:
Kati i parë:
- garazha, salloni, kuzhina me trapezari, 1 dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe depo
Kati i dytë:
- 5 dhoma gjumi, 2 banjo, ballkon
Çmimi me mobile është 155.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063,
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956