Shitet Shtëpia 180m² në 2 ari truall në Kalabri

Është publikuar nga Agjensioni Dion ne Prishtine me datën 10/12/2019 16:53.
Çmimi: 125 000 € 125 000 €
Trego distancën(Prishtinë)

Shitet Shtëpia e re 180m² në 2 ari truall mbrapa Kompanisë së Ujësjellësit në lagjen Emshir (Kalabri). Shtepia është 2-katëshe, ka pozitë shumë të mirë në lagje, vend ideal për banim, ambient të qetë dhe hapësirë të organizuar shumë mirë. Ka këtë renditje:
Kati i parë:
- qëndrim ditor,
- kuzhinë me trapezari
- depo
- banjo
- terasa
Kati i dytë
- 3 dhoma gjumi
- banjo
- koridor
- ballkon
Shtëpia ka dokumentacion të rregullt, përkthimi te Noteri.
Çmimi 125.000 euro,

Agjensioni Dion në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber: +38344147956